Salı, Şubat 27, 2024
Ana SayfaKripto ParaAce Coin Nedir ? Ace Coin Geleceği, Yorum

Ace Coin Nedir ? Ace Coin Geleceği, Yorum

Ace Coin Nedir ?

ACE Coin’in Fusionist projesinin bir parçası olarak geliştirilen bir Web3 oyunu ve merkezi olmayan oyun/sosyal altyapı projesi olan Fusionist’in kripto para birimi olduğunu açıklanmaktadır. Fusionist projesi, iki ana unsur olan Fusionist adlı Blockchain tabanlı bir oyun ve Endurance adlı oyun ve sosyal uygulamalara odaklanan bir blok zincir içeriyor.

Endurance, 2023’ün ocak ayında yayına alınarak Blockchain oyunları alanında önemli bir kilometre taşı olarak kabul ediliyor. Fusionist, sürükleyici oynanış ve incelikli hikayesiyle oyuncuları etkilerken, Endurance proje ekosistemi içinde bir itici güç olarak hareket ediyor. Blok zinciri, ölçeklenebilir ve güçlü bir altyapı sunarak oyunun ekonomisini destekliyor ve oyun içi işlemler ile dijital varlık yönetimini kolaylaştırıyor.

Endurance’ın ekonomik modelinde ACE Coin önemli bir rol oynuyor. ACE, ekosistem içinde çeşitli fonksiyonlarda kullanılıyor, bu fonksiyonlar arasında işlemler, ödüller ve yönetişim yer alıyor. Proje ekibi, ACE’nin token ekonomisinin dengeli ve sürdürülebilir bir ekonomi sağlamak üzere özenle tasarlandığını iddia ediyor. Oyuncular, savaşları kazanmak veya varlık ticareti yapmak gibi görevleri tamamlayarak ACE kazanabiliyorlar. Ayrıca, kazandıkları ACE’leri stake ederek daha fazla gelir elde edebiliyorlar. Bu şekilde, kullanıcılar oyun oynamaya teşvik edilirken aynı zamanda oyun ekonomisinde bir pay sahibi olabiliyorlar.

ACE’nin toplam arzı 147 milyon. Dolaşımda ise yaklaşık 22 milyon ACE bulunuyor. Bu da toplam arzın yüzde 15’ine denk geliyor. Toplam arz üzerinden token dağılımı ise şu şekilde:

  • %7 Binance Launcpool
  • %15 Ekip
  • %22.50 Yatırımcılar
  • %11.60 Eco-Fund
  • %27 Teşvik Havuzu
  • %9 Hazine
  • %3.50 Pazarlama ve İş Birlikleri
  • %3.40 Nexus Bond Airdrop
  • %1.00 OKX Jumpstart

 

Bu Bilgiler Tamamen Bilgi Amaçlı Paylaşılmış Olup Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi İçermemektedir.

ace coin nedir, ace coin gelcegi, ace coin yorum, ace coin nasıl alınır

RELATED ARTICLES
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Konular

Son Yorumlar

0
Would love your thoughts, please comment.x