Salı, Şubat 27, 2024
Ana SayfaKripto ParaMania Coin Nedir? Mania Coin Yorum, Geleceği

Mania Coin Nedir? Mania Coin Yorum, Geleceği

Mania Coin Nedir, Mania Coin Yorum, Mania Coin Geleceği, Mania Grafik ve Fiyat.

Mania Coin Nedir ?

Web2 oyun pazarında önemli bir artış yaşandı. Dalgalanan piyasaların zorluklarını aşan Web2 gündelik oyunlar, çekici ve fantastik bir oyun deneyimine odaklanarak rekabette öne çıktı. Sıradan projelerin ötesinde, başarılı olanları belirleyen unsurlar; oyuncuların geri dönmesini sağlayan ilgi çekici oynanışın yanı sıra köklü ve etkili proje gelir akışlarıdır.

Aynı çizgide ilerleyerek, deneyimli blockchain oyun geliştirme stüdyosu Red Pill Company, 2022’de 15,51 milyar Dolar gelire ulaşan ve 2027’de 24,9 milyar Dolara ulaşması beklenen büyüyen gündelik oyun pazarında yer edinmek amacıyla en yeni projesi ScapesMania’yı tasarladı.

Hibrit-gündelik bir yaklaşımla, ScapesMania ölmekte olan P2E pazarının sorunlarına farklı bir perspektif getiriyor; sadece P2E olmayarak, aynı zamanda oyun ve işleyen proje gelir akışlarına odaklanıyor. ScapesMania, ilgi çekici mekaniği ve renkli sanat tarzıyla Web2 sıradan oyuncularına yönelik geniş bir kitleyi cezbetmeyi hedefliyor.

Web3 kullanıcıları için bir dizi avantaj sunan ScapesMania; token sahipleri, DAO Yönetişimi sayesinde projenin gidişatını etkileyebilir, geri satın alma, yakma ve token stake etme gibi çeşitli etkinliklere dair kararlar alabilir. Aynı zamanda, $MANIA tokenı aracılığıyla birbirine bağlanan farklı oyunlardan oluşan bir ekosistem içinde oyun katılım avantajlarından da yararlanabilirler.

MANIA Token Satışı — Beyaz Listeye Katılın!

Ekosistemin arkasındaki güç merkezi olan yerel $MANIA tokeni, toplam 1.280.000.000 token ile yakında çok aşamalı bir token ön satışıyla satın alınabilecek. İlk 250.000.000 token üzerinde %80’lik indirimler tükenene kadar mevcut olup, halka açık satışta nihai indirim %10’a düşmektedir.

$MANIA token satışı resmi web sitesi aracılığıyla gerçekleştirilebilecek . Token satışının ardından $MANIA, CEX’lerde 0,01 ABD Doları başlangıç ​​fiyatından listelenecek.

 

Red Pill Company ayrıca ön satışı kutlamak için şu anda $MANIA tokenlerinde 100.000 $ değerinde muhteşem bir hediyeye ev sahipliği yapıyor. Token sahipleri ayrıca inanılmaz bonusların keyfini çıkarabilir ve cömert tavsiye programından token kazanabilirler. Ön satış yakında başlayacak, bu nedenle bildirim almak için hemen bu bağlantı aracılığıyla Beyaz Listeye katılın! Yer sayısının sınırlı olduğunu unutmayın, bu nedenle kaydolmak için beklemeyin.

RELATED ARTICLES

1 Yorum

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] olan gaz ücretlerini ödemekte kullanılır, bu da kullanıcıların oyun içi hareketlerini ve NFT transferlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmelerini […]

Popüler Konular

Son Yorumlar

1
0
Would love your thoughts, please comment.x